تبلیغات
كیمیای سعادت - دانلود تفسیر انوار القرآن
11 بهمن 88

دانلود تفسیر انوار القرآن

   ارسال مطلب توسط: admin    نوع مطلب :دانلود ،

تفسیر أنوار القرآن
  

یاد داشت اداره:

تفسیر انوار القرآن گزیده ای از سه تفسیر: فتح القدیر شوکانی، تفسیر ابن کثیر و تفسیر المنیر وهبة الزحیلی می باشد كه جناب استاد محترم عبدالرؤف مخلص آنرا تهیه نموده است.

به منظور سهولت استفاده، کپی، داونلود و انتقال این تفسیرشریف به دیگران علاوه بر قسمت های جداگانه ایکه به شکل 114 سوره در زیر درج فهرست این تفسیرگردیده است، ما نسخه های  کامل آنرا به اشکال مختلف چون فایل های Word، فایل های PDF و به شکل پروگرام ویا سوفت وایر مستقل نیز در اختیار شما عزیزان علاقمند کلام الهی قرار داده ایم تا بتوانید آنرا بدون هیچگونه مشکل به شکل دیجیتال آن مورد استفاده قرار داده و به نویسندۀ آن (جناب محترم عبدالرؤف مخلص هروی)، مصدر اول نشر آنتابخانۀ عقیده) ومسؤلین سایت صدای افغان دعای خیر نمائید.


لطفاً برای استفاده ازاین تفسیر شریف فونتهای فارسی وفونتهای قرآنی را به کمبیوترتان داونلود نمایید تا در  مطالعۀ آن دچارمشکل نشوید زیرا بیشتر آیات قرآن کریم از مصحف مدینه منوره گرفته شده که برای خواندن آن باید حتما فونتهای فارسی وفونتهای قرآن کریم را در کمپیوتر خویش داشته باشید.

برای داونلود مجانی فونت های فارسی لطفاً بر اینجا و فونتهای قرآنی بر اینجا کلیک کنید.

البته برای استفاده از فایل هایPDF  ضرورت به سوفت وایر Adobe Reader  دارید که آنرا نیز میتوانید بطور مجانی با کلیک نمودن بر اینجا به کمپیوتر های تان داونلود نمائید.

 

اجازه نامه:

بسمه تعالی

مدیر محترم سایت (صدای افغان)! السلام علیكم و رحمة الله!

با تشكر از خدمات دینی ارزندۀ شما اینك لینک های تفسیر شریف انوار القرآن را برای انتشار در سایت شما در اختیار گذاشته و بدینوسیله به شما اجازه می دهم جهت استفادۀ جامعۀ اسلامی آن را از طریق سایت خود به عامۀ امت اسلامی اهداء نمایید.

خداوند متعال به شما توفیقات مزید عنایت فرماید.

با تقدیم احترام

برادر شما عبد الرؤوف مخلص هروی

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته


نسخۀ کامل تفسیر انوار القرآن به شکل فایل های PDF

نسخۀ کامل تفسیر انوار القرآن به شکل یک پروگرام مستقل ویا سوفت وایر


نسخۀ کامل تفسیر انوار القرآن به شکل فایل های Word


منبع: سایت ((صدای افغان))


برچسب ها: دانلود تفسیر انوارالقرآن ،

/m/